Sukces naszych zawodników podczas Rzutowego Pucharu Polski w Grodkowie 2018

W dniach 29.06 - 1.07.br. w Grodkowie k/Opola została rozegrana III edycja Rzutowego Pucharu Polski 2018. Impreza uświetniła obchody 750 - lecia Grodkowa. Wśród 65 startujących Okręg PZW Białystok reprezentowało 6 zawodników, w tym 4 z Wasilkowa.

Miło nam donieść, że nasi zawodnicy ponownie stanęli na podium.

Bardzo dobrze spisała się KORNELIA HALICKA, która była bezkonkurencyjna w kategorii kobiet w pięcioboju - zajmując I miejsce udowodniła, że wciąż liczy się w kadrze Polski kobiet. III miejsce zajął nasz kadet SZYMON MALEWICKI. O krok od podium uplasowała się nasza jedyna zawodniczka w kategorii juniorek KAMILA STANKIEWICZ zajmując V miejsce. W kategorii kadet V miejsce zajął FILIP ŚWITECKI, VI miejsce w kategorii kobiet zajęła MAGDA ŻAKOWSKA, a jej brat PATRYK ŻAKOWSKI startujący w kategorii mężczyzn uplasował się na VIII pozycji.

Drużynowo w kategorii kobiet zajęliśmy II miejsce, a w kategorii młodzieży VI miejsce.

W imieniu Burmistrza Wasilkowa Mirosława Bielawskiego serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerowi
oraz dziękujemy
za godne reprezentowanie naszej Gminy.
Życzymy dalszych sukcesów i powodzenia na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w sierpniu w Inowrocławiu.